+90 544 234 40 63 +90 414 314 14 15

Urfa Bilgisayar Laptop Tamir Yedek Parça Servisi


Şanlıurfa ve Tüm İlçelerinde Bilgisayar tamiri ve laptop bilgisayar ve dizüstü bilgisayarın servis hizmetleri, Urfa bilgisayar tamiri ve teknik servis hizmetleri alanında hizmet vermekteyiz. 10 yıllık mesleki tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına bir telefon kadar yakınız.
Çağrı Merkezi Numaramız:

Her marka Bilgisayar ve Laptop tamiri, Netbook tamiri, Bilgisayar LCD panel değişimi, Led ekran değişimi, batarya değişimi, Kalvye Değişimi, Harddisk Değişimi konularında tecrübeliyiz.  Urfada Bilgisayar servisi ve laptop tamiri, Adaptör tamiri ve yedek parça  hizmetlerimizi Haliliye ve İpekyol Mahallesi   başta olmak üzere Şanlıurfa ilimizin  her yerine götürmekteyiz. Ayrıca Güvenlik kamerası sistemlerinin satışını, kurulumunu, tamir ve bakımlarını işinde uzman ekibimizle haftanın 7 günü yapmaktayız.

Her marka bilgisayar ve laptop cihazınızın teknik arızalarını çözmekte uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.. Bilgisayar ekran değişimi, laptop tamiri, monitör tamiri, tablet tamiri, bilgisayar kurulumu ve format atma gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, notebook ekran değişimi, pc tamiri, bilgisayar alım satımı yapmaktayız. Hızlı ve kaliteli işlerimizin sonucunda müşteri memnuniyetini kazanmak önceliğimizdir. Hizmetlerimiz ve teknik servislerimiz hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaramız:

0544 234 40 63