+90 544 234 40 63 +90 414 314 14 15

Şanlıurfa Notebook Yedek Parça ve Tamir Merkezi

Güvenilir, sorunsuz hizmet imkanı

Notebook Tamirini Şanlıurfa, İlçeleri ve çevre iller olmak üzere tüm Türkiye’ye Sunmaktayız..  İlk Olarak Sizlere önerimiz bilgisayarlarınızda oluşan her hangi bir arıza durumunda kesinlikle dokunmamanız ve bizimle iletişim Kurmanızdır..  Bu konuda tecrübesi olmayan kişilerin kurcalamasına da izin vermeyin. Aksi takdirde daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Urfa Bilgisayar tamiri  firmamız her türlü belge ve ruhsata sahip, yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Her marka ve model için menteşe tamiri

Her marka ve model Notebook menteşe tamiri ve değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Menteşe kırılması Notebooklar da en sık karşılaştığımız arızalardan biridir. Bu arızalar genellikle çok fazla açılıp kapanması, darbe, düşme, sert kullanım sonucu, ekranın ters yönde çevrilmesi veya uzun süre kullanım sonucu olmaktadır.

Adaptör satışı

Notebook adaptör değişimine ihtiyacınız olduğu zaman mutlaka orijinal adaptör kullanmalısınız Aksi takdirde hem Notebooklarınıza zarar verir hem de bataryanızın pil hücrelerine zarar vererek ömrünün kısalmasına sebep olursunuz. Firmamız her Marka ve model Notebook garantili adaptör satışları yapmaktadır. Adaptörlerinizi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Notebook adaptör ucu takılı iken sağa sola çevirmemelisiniz.

Notebook tamir merkeziKaliteli hizmet, uygun fiyat, güler yüz ve güven arıyorsanız Şanlıurfa Notebook tamir merkezi sizin için en doğru adres olacaktır. Notebook tamir merkezi hizmetlerimizden bazıları şunlardır. Şifre kırılması, inverter arızası, ekran değişimi ve tamiri, hard disk değişimi ve tamiri, florasan arızaları, işlemci arızaları, cd-rom, dvd-rom, optik sürücü tamiri ve değişimi, anakart, ses kartı, ekran kartı tamiri ve değişimi, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama bazılarıdır. Yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarınıza Notebook tamir merkezi olarak çözüm olmaktayız. Yedek parça değişimi ve satışı, veri kurtarma hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Şirketler ve kamular için bakım anlaşması hizmetimiz ile arızaları başlamadan bitirerek iş ve zaman kaybını da önlemekteyiz. Veri kurtarma firmamız tarafından büyük bir gizlilik içinde verilmektedir. Notebook tamir merkezi uzman kadromuz arıza tespit ücreti almadan arıza konusunda sizi bilgilendirmektedir. Prensip olarak müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bu sebeple Notebook tamir merkezi en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Bu günlere sizlere verdiğimiz güven ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde geldiğimizi biliyoruz. Bundan sonra da prensiplerimizden ödün vermeden devam edeceğiz.     Notebook tamir merkezi müşterilerimiz memnuniyetini dostlarına tavsiye ederek göstermektedir. Müşterilerimiz en iyisine layıktır diyor, hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizde Notebook tamir merkezi hizmetlerimizden yararlanarak farkımızı görebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

Servisimizde verdiğimiz hizmetler aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, yedek parça servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Notebooklar dışındaki diğer bilgisayar ve parçalarının tamiri, printer tamiri, monitör tamiri (LCD,CRT), pc anakart tamiri gibi  hizmetlerde vermekteyiz.

• Notebook anakart tamiri ve değişimi,
• Notebook bios yazılımı ve güncellemesi
• Notebook elektronik aksamının tamiri,
• Notebook lcd (ekran) tamiri ve değişimi,
• Notebook klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama (arızalı klavyelerin tamiri mümkün değildir.)
• Notebook optik sürücü; cd-rom, dvd-rom, cdrw-dvd combo, dvd-rw multidrive değişimi (optik sürücülerin tamiri yapılamamaktadır. )
• Notebook ram değişimi ve yükseltme işlemi.
• Notebook hdd değişimi ve yükseltme işlemi.
• Notebook cpu değişimi ve yükseltme işlemi.
• Notebook vga tamiri ve değişimi,
• Notebook ses kartı değişimi ve tamiri,
• Lisanslı işletim sistemi kurulumu.(lisanssız işletim sistemi ve program yüklenmez.)