+90 544 234 40 63 +90 414 314 14 15

Hakkımızda

 

Biz Kimiz?

 ŞANLIURFA Erboy Bilişim,  2004 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteri ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmaktayız..  Bu Vesile ile  Şanlıurfa ve çevresindeki bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız…
  Şirketimiz bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktadırlar.  Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.
  Geniş müşteri portföyümüz, Satış Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.
  Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.
  Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.. Ve Bu Doğrultu da her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uyduruyoruz..

 

Neden Biz?

  2004 yılından bu zamana faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur.Tecrübemize dayanarak kurmuş olduğumuz firma etkileşimlerinde hep iyi bir hizmet sunduk.Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik.
  Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebeblerini ;
 Müşteri anlayışımız
 Kaliteli hizmetimiz,
 Uygun fiyat sunmamız,
 Tecrübeli Personel olarak sıralayabiliriz.

hakkimizda[1]

Çalıştığımız Alanlar;

 Şanlıurfa ERBOY BİLİŞİM olarak;
 Teknik Servis Hizmeti,
 Web Tasarım Hizmeti,
 Yazılım ve Donanım Destek,
 Network Çözümleri,
 Marka & OEM PC Satışı
 3D Tasarım ve Animasyon
 Dış Cephe & İç Mekan Tasarımı
 Google Optimizasyon ve SEO alanlarında hizmet vermekteyiz…